Konkurs "Jak wyobrażam sobie kraje rozwijające się po roku 2030" rozstrzygnięty !

16 października 2015

Zgodnie z założeniami konkursu uzgodnionymi na poziomie krajów V4, zapisanymi w cz. IV regulaminu, pkt. 3 ppkt. 3)  Komisja konkursowa dokonała wyboru prac  finalistów/ laureatów konkursu:

  • 3 zwycięskie prace z I grupy wiekowej ( szkoła podstawowa, I grupa wiekowa)
  • 3 zwycięskie prace z II grupy wiekowej (gimnazjum, II grupa wiekowa)
  • 4 prace dodatkowe – wyróżnione (gimnazjum, II grupa wiekowa)

Prace  laureatów konkursu:

1. Zmiany klimatu (4 prace)
2. Bezpieczeństwo żywności i rolnictwo (1 praca)
3. Godna praca (1 praca)

ZAGADNIENIE
PRACA
IMIĘ I NAZWISKO
LAUREATA/ LAUREATKI
SZKOŁA GRUPA WIEKOWA  PUNKTACJA
DYPLOM
Zmiany klimatu
(zobacz pracę)
Kajetan Blocher Akademicki Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chorzowie (ślaskie) II  - 13 lat
 kl. 1 gimnazjum

20/20  
(opis do pracy)
Dyplom

 

Zmiany klimatu
(zobacz pracę)
Klaudia Pułaczewska Gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Sławęcinku (kujawsko-pomorskie)

II  - 15 lat
kl. 3
gimnazjum

20/20
(opis do pracy)
Dyplom
 
Zmiany klimatu
(zobacz pracę)
Dominika Jedynak Publiczne Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Kozienicach (mazowieckie) II  - 15 lat
kl. 3
gimnazjum
19,7 /20
(opis do pracy)
Dyplom

 
Bezpieczeństwo żywności i rolnictwo
(zobacz pracę)
 
Jeremi Kieloch Publiczna Szkoła Podstawowa im. Kazimierza Mroza, Jastrzębia (mazowieckie) I - 12 lat
kl.6
szkoła podstawowa
18,3 /20
(opis do pracy)
Dyplom
Zmiany klimatu
(zobacz pracę)
 
Aleksander Kruk Publiczna Szkoła Podstawowa nr 7 im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu (mazowieckie) I - 8 lat
kl.2
szkoła podstawowa
17,3/ 20
(opis do pracy)
Dyplom
Godna praca
(zobacz pracę)
 
Mateusz Goral Szkoła Podstawowa nr 13 im. Arkadego Fiedlera w Gorzowie Wlkp. (lubuskie) I - 10 lat
kl. 4
szkoła podstawowa
17/ 20
(opis do pracy)
Dyplom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prace finalistów - wyróżnione w konkursie:

1. Zmiany klimatu (3 prace)
2. Bezpieczeństwo żywności i rolnictwo (1 praca)

ZAGADNIENIE  IMIĘ
I NAZWISKO
FINALISTY 
FINALISTK
SZKOŁA  GRUPA WIEKOWA  PUNKTACJA

Zmiany klimatu
(zobacz pracę)

Karolina Moc Gimnazjum nr 3 im. Cypriana Kamila Norwida w Żywcu (śląskie) II  - 15 lat
kl. 3
gimnazjum
19,3/ 20
(opis do pracy)
Dyplom

Zmiany klimatu
(zobacz pracę)

Elżbieta Gacek Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Tarnowie (małopolskie) II  - 16 lat
kl. 3
gimnazjum
17.7/ 20
(opis do pracy)
Dyplom

Zmiany klimatu
(zobacz pracę)

Julia Kamińska Gimnazjum Nr 1
im Kazimierza Wielkiego
w Radoszycach (świętokrzyskie)
II  - 14 lat
kl. 2
gimnazjum
17/ 20
(opis do pracy)
Dypom

Bezpieczeństwo żywności i rolnictwo
(zobacz pracę)

Michał Radliński Niepubliczne Gimnazjum Specjalne w Tarnowie (małopolskie) II  - 13 lat
kl. 1
gimnazjum
 17,7 / 20
(opis do pracy)
Dyplom

 

Poza konkursem wyróżniono  pracę  uczennicy z "zerówki "-  5- latki ze szkoły podstawowej
WYROŻNIENIE ORE .

ZAGADNIENIE IMIĘ
I NAZWISKO  FINALISTKI
SZKOŁA WIEK PUNKTACJA

Bezpieczeństwo żywności i rolnictwo
(zobacz pracę)

Maja Nieckarz Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 w Piekarach Śląskich (śląskie) 5 lat / zerówka  18/ 20
(opis do pracy)

Gratulujemy !

Serdecznie dziękujemy Pani Beacie Kita-Sposób z Ministerstwa Spraw Zagranicznych za włączenie się do prac Komisji na szczeblu centralnym i pomoc w wyborze najlepszych prac.

Polecamy