Koordynatorzy regionalni i Trenerzy projektu 2017-2018

 +

Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie
Aleje Ujazdowskie 28

Grażyna Kurowska
ogólnopolski koordynator projektu ORE
edukacja.globalna@ore.edu.pl

Monika Sadurska 
asystentka ogólnopolskiego koordynatora  
ds. administracyjno-finansowych projektu
monika.sadurska@ore.edu.pl


Województwo dolnośląskie

Trener
Lilianna Zabierowska
Wrocław
edukacja.globalna@ore.edu.pl

Województwo kujawsko-pomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Danuta Potręć
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu
danuta.potrec@kpcen-torun.edu.pl

Koordynator regionalny - Trener
Regina Strzemeska
Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli  w Toruniu
regina.strzemeska@kpcen-torun.edu.pl

Trener
Gabriela Kurek
Miejski Ośrodek Edukacji Nauczycieli w  Bydgoszczy
gabriela.kurek@moen.edu.pl

 

 

Województwo lubelskie

Koordynator regionalny - Trener
Agata Świdzińska
Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Lublinie
UMCS w Lublinie
agataswidzinska1@onet.eu

Trener
Iwona Kryczka
Lublin
iwonakryczka@gmail.com
 

Województwo lubuskie

Koordynator regionalny - Trener
Dorota Dąbrowska
Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Gorzowie Wlkp.
dorota.dabrowska@womgorz.edu.pl

Trenerzy (2015/16)
Iwona Tarnawa-Januszek
Piotr Januszek

Województwo łódzkie

Koordynator regionalny - Trener
Małgorzata Ziarnowska
WODN w Sieradzu
ziarnosia@op.pl

Koordynator - Trener  ( 2016/17)
Ewa Derecka, Łodź 
 

 

Województwo małopolskie

Koordynator regionalny - Trener
Jad​wiga Dąbrowska
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
 
Koordynator  KIRE
Krakowski Instytut Rozwoju Edukacji
Bogumił Strączek
bogumil.straczek@kire.pl
 
 
 

Województwo mazowieckie

Koordynator regionalny - Trener
Hanna Habera
Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie
Wydział w Radomiu
hanna.habera@mscdn.edu.pl
 

Koordynator regionalny - Trener
Marzena Tudek
Warszawa, Garwolin
marzena.tudek@onet.pl
 

Województwo opolskie

Koordynator regionalny - Trener
Joanna Radziewicz
Powiatowy  Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Kluczborku
jradziewicz@op.pl

 

Województwo podkarpackie

Koordynator regionalny - Trener
Urszula Szymańska-Kujawa
Podkarpackie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie. Oddział w Krośnie
ukujawa@pcen.pl
 

Trener
Wiesław Śnieżek
Podkarpackie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Rzeszowie. Oddział w Krośnie
wsniezek@pcen.pl

 

Województwo podlaskie

Koordynator regionalny - Trener
Dorota Sokołowska
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
dorotasokolowska.bialystok@gmail.com

Trener
Elżbieta Babicz
Miejski Ośrodek Doradztwa Metodycznego w Białymstoku
elababicz@interia.pl

Województwo pomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Hanna Szulman-Kudrin
Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku
Szyhanna@op.pl

 

Województwo śląskie

Koordynator regionalny I -  Trener
Anna Czarlińska-Wężyk
Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM”  w Katowicach
aczarli@womkat.edu.pl

Koordynator regionalny II - Trener
Dorota Szewczyk
Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Sosnowcu
cdn.dyrektor@cdnsosnowiec.edu.pl
 

Trenerzy:
Dobrosława Egner
Katowice
dobrota.egner@gmail.com

Jolanta Rozmus
jolarozmus@gmail.com

Województwo świętokrzyskie

Koordynatorzy regionalni - Trenerzy
Maria Bednarska
maria.bednarska@scdn.pl
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach

Dorota Królikowska (2017/18)
dorota.krolikowska@scdn.pl
Świętokrzyskie Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Kielcach

Trener
Wojciech Białek
Skarżysko Kamienna
bitur@wp.pl

 

Województwo warmińsko-mazurskie

Koordynator regionalny - Trener
Jolanta Grędzińska - Kosiorek
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie  Filia w Olecku
kosiorek@wmodn.olsztyn.pl

Trener
Małgorzata Burba
Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Olsztynie  Filia w Olecku
burba@wmodn.olsztyn.pl

Województwo wielkopolskie

Koordynator regionalny - Trener
Marzanna Chobot - Kłodzińska
Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w  Poznaniu
doradca.chobot-klodzinska@odn.poznan.pl

Trenerzy 

Ewa Krieger
krieger.ewa@gmail.com

Urszula Romanowska
Gniezno
ular71@o2.p

 

Województwo zachodniopomorskie

Koordynator regionalny - Trener
Anna Walkowiak
Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie
annawalkowiak@cen.edu.pl

Trener (2015/16)
Agnieszka Mackojć
Gryfice

 

 

 

 

 


Polecamy